NASZE GIMNAZJUM W RADIO

Na zaproszenie Fundacji św. Jadwigi, z którą Gimnazjum nr 29 współpracuje od lat, grupa uczniów z klasy 3D - Zosia Kania, Marta Słowik, Natalia Śmigiel i Adam Wąsowicz - gościła w Radio Rodzina. Wraz z uczniami do studia przybył pan Marek Sempik, dyrektor Gimnazjum nr 29 oraz pani Bogna Adamczyk, nauczycielka j. niemieckiego. Audycję prowadziła pani redaktor - Monika Kordylewska.

Jaki był temat audycji? O czym mówiono? - trzeba koniecznie posłuchać! Zdradzę tylko, że nasze gimnazjum zaprezentowało się jak zwykle Z KLASĄ!

Wśród przyjaciół i znajomych warto szkołę promować - podczas audycji ujawnione zostały plany dotyczące przyszłości szkoły, które mogą być wspaniałą propozycją dla rodziców posłyłających dzieci do szkoły w następnym roku, jak też rodziców uczniów, którzy są obecnie w klasach VI. Nowoczesność, ozoboty, wymiany, multimedia, bardzo wysoki poziom nauczania, a zarazem przyjazne i bezpieczne środowisko dla uczniów, to jedynie niektóre z atutów. Zapraszamy do wysłuchania!

Bogna Adamczyk, Monika Kordylewska, 2017-11-16