Follow @Gimnazjum29Wroc

Tablica

Zapraszamy do nowej Szkoły Podstawowej nr 29
Już 1.09.2018 r. na bazie naszego gimnazjum otwieramy najlepszą szkołę podstawową we Wrocławiu!
Ubezpieczenie uczniów

Bieżący dostęp do informacji na temat frekwencji i postępów w nauce
Plan zajęć
Grafiki dla klas i dla nauczycieli
Szkoła w mieście
Lekcje prowadzone w różnych miejscach w mieście.
Oferty pracy
Poszukiwani pracownicy
Adres, telefon, e-mail, lokalizacja, mapka dojazdu
QUEST/GRA TERENOWA
Uczenie się przez całe życie
Sport w szkole
Zajęcia sportowe, osiągnięcia, aktualności

Słodka nić porozumienia

W sobotę miała miejsce nieoczekiwana inicjatywa, która służyła pomocy Wiktorii, naszej chorej uczennicy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu, a organizatorom i darczyńcom serecznie dziękujemy!

Podziękowania od Wiktorii
6 GRUDNIA - ŚWIĄTECZNY KIERMASZ CHARYTATYWNY NA RZECZ NASZEJ UCZENNICY WIKTORII
PRZYGOTOWANIA DO KIERMASZU
Kartki, aniołki, bombki, łańcuchy i inne ozdoby świąteczne, wykonywane przez seniorów z WCS i naszych szkolnych wolontariuszy, będą wystawione na kiermaszu 06.12.2017 roku w holu szkoły. Dochód na leczenie naszej uczennicy Wiktorii.
Klasa 2d na warsztatach w Myśliborzu
"ZAKRĘCONA AKCJA" - LISTOPAD

NASZE CERTYFIKATY

Certyfikaty potwierdzają udział naszej szkoły w interesujących proramach edukacyjnych.

Szkoła w mieście Certyfikat Szkoły Wspierającej Uzdolnienia Szkoła bez przemocy Certyfikat - LCAE Certyfikat Zielona Flaga Certyfikat Zielona Flaga Certyfikat Bezpieczna szkoła Projekt z klasą

Losowe zdjęcia z naszych albumów

Pasowanie pierwszoklasistów 2014/2015: Pasowanie Nominacje SU 2014/2015: Nominacje Dzień otwarty 2015: z Pasowanie pierwszoklasistów 2014/2015: Pasowanie Wernisaż Filipa Kołata w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej 2013: Wernisaż wystawy rysunku Filipa Kołata Wehikuł czasu, czyli Dzień Edukacji Narodowej 2014: wehikuł